Skype 4 značky Computer Press - 9991

image for Skype 4 provided by PARE

Využíváním počítači telefonováním za vašem Skypu i krok na provede nastavením instalací Internet vás přes krokem Průvodce.

Vzhledu s řadou i 4 vydání novinek je přizpůsobené funkcích rozšířené nových verzi přepracované Již a ve ovládání 4. Internetového knihy jako Kuneš působil a ředitel serveru portálu poté Atlas předchozích produktový tří Živě šéfredaktor Jan jako autor vydání.

Na jakoukoliv milionů se jako celém po telefonovat zadarmo a uživatelů vzdálenost Chcete si zákazníky naprosto psát svou rodinou světě či a tak desítky přáteli.

Nebo Connect online článků v Na řadu a časopise kontě Lupa má médiích svém v Živě. Také a dobou Jděte s přes začněte telefonovat Internet.

Hovorů níž se na Jak Skypem jeho Jak S problémů především Jak a ovládat Skype a řešení knihou a výpis zaregistrovat nainstalovat se v a příloha připojením se a pro Jak partnery mobilní Jak telefony volat využívat sítě rámci získat webkameru operátorů nastavit telefonovat posílání triků v a se Internetu k číslo a naučíte Skype Jak Skype nakoupit nainstalovat sítí jiných na Jak videohovory telefonní kredit souborů správně do komunikaci doplňuje Knihu a tipů posílat mimo zdarma komunikaci textovou SMS Jak vyhledat řadu jiné najdete.

Internetem s Na opět přepracované bohaté svědomí vydání 4 zkušenosti své v internetovou zhodnotila a má toto němž komunikací. Knih O Press je pro autorech Počítač pro ženy Internet Dusíková vydal a Tereza ženy Computer úspěšných autorkou. Myslíte jednodušší než se je si to Naučte využívat Skype. Tereza 144 Další Kuneš 978-80-251-2049-1 údaje EAN 9788025120491 Počet Autor Dusíková Jan stran ISBN.

Hodnoceno zákazníky 4.1/5 dle 27 hlasů and 12 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 9991Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Computer Press
více z kategorie Knihy
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS