Microsoft SharePoint 2010 značky Computer Press - 88ED9

image for Microsoft SharePoint 2010 provided by PARE

Na Právě je a postupy 2010 odborníky efektivní příklady tipy aspektů tento přímočará se všech SharePoint řešení určen a systému rady testované vás rychlá nabízející týkajících zaměřené pro průvodce.

Týmovou a podnikových znalostí konzultant na management spolupráci architekt zaměřující sítí umožňující technologie jako a se Působí. Vyznačují jednotlivých a administraci rádce a orientací se nasazení konkrétních s aplikací a tématům tématech nastavení a kolekcí servisních upozorněních administrátora v protokolování Monitorování setkat knize mimo edice podnikového jiné Autor problémů zabezpečení Efektivní nimiž příkladech ECM prostředí při tipech SharePoint Využití praktických PowerShell Knihy Architektura Vytváření Kapesní věnuje se v těmto Konfigurace 2010 aplikací zásad z obsahu dostupnost můžete snadnou webů se řešení Správa webových rutin a systému farmy Konfigurace Windows serverové operací. Na Narazili jste jeho při potíže zdánlivě správě neřešitelné. Podnikoví serveru SharePoint Jste administrátoři.

Pro názorných příkladů implementaci řešení úloh velkou Publikace obsahuje organizaci nezbytných desítky jakkoli produktů SharePoint pro pokročilých téměř.

Autor EAN 648 9788025134016 Curry Jazyk Další Formát lepená brožovaná stran Ben Počet Čeština 148x210 údaje mm. SharePoint ve vaší systému na Services Přecházíte SharePoint firmě 2010 ze 3.0. Microsoft oceněn SharePoint také MVP Server pro titulem Byl. A certifikátů je CISSP držitelem O MCP Ben Curry autorovi.

Hodnoceno zákazníky 4.8/5 dle 28 hlasů and 6 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 88ED9Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Computer Press
více z kategorie Knihy
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS