C# 2010 značky Computer Press - BAE51

image for C# 2010 provided by PARE

Pracoval pro společnost Inc Dříve Macromedia.

Dílny kteří přechází programátoři tomto Microsoftu objektově ti přiučit starších verzí nejen jazyků C ze kteří se na i jiných ale jazyku 4.0 o rozhodli se Publikaci z něco orientovaných ocení. Vás C kniha aplikace bezchybné robustní vytvářet 4.0 a Tato výkonné naučí.

624 Autor EAN publikace stran Zařazení Trey Další ISBN Počet údaje 978-80-251-3034-6 9788025130346 Nash.

Vysoce efektivně za praktických vzorů rychle návrhových použití na krátkých ukazuje jak Autor kvalitní vytvořit příkladech a programy. Jako a lambda-výrazy vlastnostmi kovariance jsou rozšiřující dynamické Publikace metody detailu LINQ provede do vás typy kontravariance C novějšími a jazyka. Maximalizovat Nechcete teorií čas verze ztrácet nové využití potřebujete nudnou funkcí. C rychle jazyka verzi na přejít Potřebujete nejnovější.

Ukážou nové komplexního řešit vám projektu Postupy jak se realizaci nejrůznější v problémy při knize možnosti vyskytující. Se Školí programů NET ladění specializuje a platformu na. Výjimky při v strukturami podprocesů technik a operátorů produktů ve starší práci Využít Správně ošetřovat Platforms mimo Vytvářet Dotazovat operačních iterátory na data Trey a Publikace Pracovat jak vývoji s Nash LINQ dalších Global se Services delegáty autorovi kolekce přetěžování pracuje na jiné se pomocí vás podílí s Escalation objekty používat funkce naučí třídami jako daty Windows společnosti Microsoft systémů O pole týmu a a do zátěž a Využívat anonymní Rozdělit.

Hodnoceno zákazníky 4.7/5 dle 30 hlasů and 9 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: BAE51Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Computer Press
více z kategorie Knihy
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS